EV TEMİZLİĞİ

Beyaz Kelebek Ütü Evi ve Temizlik Hizmetleri olarak 7/24 bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil hizmet vermektedir. Malzemeler konusunda hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmadan ve verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir. Eğer malzemeleriniz mevcut ise fiyat değişebilir. Ve sadece En iyi Personeller ile çalıştığımızı unutmayın. Memnun kalmazsanız ücret talep etmiyoruz. Ayrıca Aynı gün yada ertesi gün tekrar personel gönderip evinizi temizliyoruz.

Eşyalı Detaylı Ev Temizliği
Detaylı ev temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Bu hizmetimizi “bahar temizliği”, “bayram temizliği” gibi düşünebilirsiniz. Parke Temizleyici, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici gibi ürünler kullanılmaktadır.

Oda ve Salon Temizliği
Beyaz Kelebek Ütü Evi ve Temizlik Hizmetleri Camların peluş – çekçek yardımıyla iç-dış temizliği (çerçeve, pervaz, mermerler dahil)
Lamba, priz, tablo, rafların temizliği,halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi ( Silim işlemi belli ücret karşılığında yapılmaktadır)
Bütün kapıların silimi, boya vs. varsa buhar veya kimyasal ile temizliği, parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi + paspas yapılması

Mutfak Temizliği
Islak zeminlerin (fayans, seramik, mermer vs.) Kirliliğinin giderilmesi
Dolapların dışı, boşsa iç temizliği (giysi dolabı, buzdolabı, vitrin, çekmece vs. ) Dolap içlerinin temizliğinin yapılmasını istiyorsanız önceden boşaltırsanız ücretsiz bir şekilde silimi tarafımızdan yapılır.
Ev temizliği Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkıldıktan sonra buhar veya kimyasal ile temizlenmesi
Buzdolabı ve fırın içi boşsa temizliği

Sizde evinizi Beyaz Kelebek Ütü Evi ve Temizlik Hizmetleri’ne yaptırmak istiyorsanız buradan bizimle hemen iletişime geçin.